KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956245
nr 1395 6245
Crafoord. Signerad, daterad -75. Olja på duk, 60x85 cm, yttermått inklusive ram: 62x87 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:51:22
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)